Tüm Siparişlerde Ücretsiz Kargo          Hoşgeldiniz. 7/24 Çağrı Merkezi : +90 532 362 64 72

Hakkımızda

Türkiye'nin En Neşeli Bayan Giyim Butiği Neselibutik.com! Türkiye’nin hızla büyüyen markasıyız. Biz “Bayan giyimin En Neşeli, En Zarif, En Dinamik, En Modern haliyiz. Yıllardır hizmet verdiği toptan sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. Neselibutik.com olarak ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

 

Mutlu Müşteri

 

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden Neşeli Butik, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. Neselibutik.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

 

Kalite Garantisi

 

Neselibutik.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

 

Güvenli Alışveriş

 

Neselibutik.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Neselibutik.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

Neselibutik.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Ücretsiz Kargo, Hızlı Destek, 9 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.

Neşeli Günler için Neselibutik.com

Whatsapp